Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.
Download.Download
Výsledkom sťahovania je

komprimovaný súbor

"názov súboru.rar". Rozbalením komprimovaného súboru sa vytvorí súbor setup.exe. Spustením súboru setup.exe

prebehne inštalácia

stiahnutého produktu na Váš počítač.
Staršie verzie programu Evidencia vykonanej práce
Zoznam

zmien medzi

jednotlivými verziami


 Sťahovanie verzie 2.00. 

 (súbor ev-2.00.rar) 


Odporúčame stiahnuť a inštalovať aktuálnu verziu programu. Staršie verzie sú určené iba pre špeciálne prípady ak užívateľ nemá právo na používanie vyššej verzie. Táto situácia môže nastať ak má užívateľ veľmi starú verziu a nemá záujem vykonať platený upgrade na aktuálnu alebo vyššiu verziu. Aj v takomto prípade však odporúčame vykonanie upgradu na aktuálnu verziu. Ak je 'skok' medzi jednotlivými verziami natoľko výrazný, že sa vyžaduje platený upgrade tak cena upgradu je minimálna.

Staršie verzie dostupné ku stiahnutiu na tejto stránke nemusia stabilne a spoľahlivo fungovať na najnovších verziách Windows. Môžu počas svojho chodu neočakávane 'padnúť'. Prípadne niektorá funkcionalita sa nebude môcť dať spustiť, pretože v danej nižšej verzii nebola prispôsobená chodu pod novšou verziou Windows. Zároveň používaním staršej verzie prichádzate o nové prípadne vylepšené funkcionality, ktoré sú zapracované v aktuálnej najnovšej verzii.

Ak ste sa aj tak rozhodli pre staršiu verziu programu Evidencia vykonanej práce a ešte nemáte nainštalovaný softvér na rozbalenie skomprimovaného rar súboru, môžete použiť kompresný program WinRAR.