Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.
SK ►
CZ
Tvorba softvéru na zákazku.

Tvorba softvéru na zákazku

Prečo softvér na zákazku

Ak nemôžete nájsť na trhu softvér, ktorý by vyhovoval Vašim špecifickým požiadavkám, respektíve je príliš finančne náročný, využite nami poskytovanú službu tvorby softvéru. Vytvoríme pre Vás, Vami požadovaný softvér presne podľa vašich požiadaviek.

Väčšina existujúceho softvéru pravdepodobne nevyhovuje 100 % Vašim potrebám. Vždy sa nájde "niečo", čo tam nie je a čo by tam malo byť. Nevoľte preto cestu čiastočného kompromisu, ktorý Vás plne neuspokojí. Ak sa rozhodnete pre našu ponuku, získate softvér, ktorý bude robiť to, čo chcete Vy. Navyše dokončením a odovzdaním softvéru sa naša spolupráca nemusí skončiť. Do nami vytvoreného softvéru je v budúcnosti možné vykonávať zmeny na základe Vašich meniacich, alebo rozrastajúcich sa požiadaviek. Takúto možnosť so sériovo predávaným softvérom nezískate.

Prax častokrát prináša s priebehom meniaceho sa času aj meniace sa požiadavky na funkcionalitu softvéru. So softvérom šitým na mieru dokážete na takéto situácie reagovať skôr než to pre vás začne predstavovať finančnú stratu vo vašom podnikaní.

Dobrý softvér na mieru je odpoveďou na otázku ako výrazne okresať náklady na administratívu. Zároveň je moderným spôsobom ako sa zbaviť opakujúcich sa činností, ktoré Vás brzdia. Vytvorí väčší časový priestor na to aby Vaša firma mohla rásť v oblasti, ktorá je pre Vás dôležitá. Služba tvorba softvéru sa plne prispôsobí Vaším požiadavkám.


Cena softvéru na zákazku

Konkrétnu cenu nami vytvoreného programu určujeme po vzájomnej dohode s klientom. Cena sa odvíja od množstva a rozsahu funkcionalít, ktoré budete požadovať. Záleží aj od množstva potrebného času na vytvorenie softvéru. Preto na stanovenie ceny potrebujeme najskôr vedieť čo konkrétne má nový softvér obsahovať. Jednoducho povedané, potrebujeme vedieť popis softvéru, ktorý nám môžete poslať aj teraz.


Po obdržaní Vašich požiadaviek Vás budeme kontaktovať a oznámime Vám odhad ceny vývoja softvéru a dobu jeho tvorby. Prípadne Vám položíme upresňujúce otázky k Vami požadovanému softvéru.
Nemajte zbytočné obavy z procesu tvorby softvéru. V súčasnosti ide o pomerne bežný spôsob ako riešiť potreby firmy a zabezpečiť tak jej ďalší rast.