Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.

Tvorba softvéru na zákazku.

Tvorba softvéru na zákazku

Prečo softvér na zákazku

Ak nemôžete nájsť na trhu softvér, ktorý by vyhovoval Vašim špecifickým požiadavkám, respektíve je príliš finančne náročný, využite nami poskytovanú službu tvorby softvéru. Vytvoríme pre Vás, Vami požadovaný softvér presne podľa vašich požiadaviek.

Väčšina existujúceho softvéru pravdepodobne nevyhovuje 100 % Vašim potrebám. Vždy sa nájde "niečo", čo tam nie je a čo by tam malo byť. Nevoľte preto cestu čiastočného kompromisu, ktorý Vás plne neuspokojí. Ak sa rozhodnete pre našu ponuku, získate softvér, ktorý bude robiť to, čo chcete Vy. Navyše dokončením a odovzdaním softvéru sa naša spolupráca nemusí skončiť. Do nami vytvoreného softvéru je v budúcnosti možné vykonávať zmeny na základe Vašich meniacich, alebo rozrastajúcich sa požiadaviek. Takúto možnosť so sériovo predávaným softvérom nezískate.

Prax častokrát prináša s priebehom meniaceho sa času aj meniace sa požiadavky na funkcionalitu softvéru. S na mieru šitým softvérom dokážete na takéto situácie reagovať skôr než to pre vás začne predstavovať finančnú stratu vo vašom podnikaní.

Cena softvéru na zákazku

Konkrétnu cenu nami vytvoreného programu určujeme po vzájomnej dohode s klientom.

 

Napíšte nám aké máte predstavy o softvéri, ktorý pre Vás máme vyvinúť.

Kamar(zavinac)kamar.sk.
Kamar(zavinac)kamar.sk.
Copyright © 2000 - 2019 Kamar software | Privacy Policy | Go to top site