Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.
SK ►
CZ
O nás, náš príbeh.

O nás, náš príbeh

Tvoríme softvér a spokojnosť zákazníkov

. Už 24 rokov nás baví tvoriť softvér a stále napredujeme.

Programovanie softvéru nie je pre nás len suchopárnou prácou v štýle veď človek musí zarobiť na chleba každodenný. Je pre nás vášňou a zábavou. Vždy nám však bude záležať na tom, aby naše programy a aplikácie boli funkčné, spoľahlivé a pekné zároveň. Jednoducho aby svojim užívateľom prinášali pridanú hodnotu a pomáhali im. Ponúkame profesionálne služby bez škrobenej strnulosti. U nás nájdete uvoľnenú atmosférou bez zbytočných formalít, tie najlepšie riešenia aké dokážeme, dodržané termíny a kvalitnú podporu.

Už je tomu dávno, presne v roku 2000, ešte v časoch používania slovenskej koruny, keď sme zažili krásny pocit, že aj venovaním sa svojmu hobby môžeme zabezpečiť svoju existenciu.

Celé sa to začalo nadšením zo "skrotenia" počítača a z poznania, že odteraz my diktujeme počítaču čo má robiť, že my ovládame jeho a nie on nás. Aby nás počítač neovládal a my sme boli jeho pánmi (v neposlednom rade aj vďaka nášmu softvéru) na to sa snažíme myslieť aj v súčasnosti. Preto nezabúdame ani na bežný život a "nepočítačové" aktivity, ktoré nás udržujú v mentálnej kondícii a tak sa môžeme naplno venovať službám pre Vás.


Na bicykloch.


Pri vode.


Nerobíme softvér "dopredu"

pre ktorý potom hľadáme zákazníkov. Naopak, robíme softvér, ktorý si ľudia od nás vyžiadali a ktorý potrebujú pre svoju činnosť. Naše programy sa zrodili z potreby ľudí uľahčiť svoje fungovanie, z potreby zautomatizovať svoju opakujúcu sa činnosť a preto vznikli aplikácie ako:


Ide o malých a úspešných pomocníkov, ktorým sekundujú aj iné komplexnejšie projekty. Naše produkty neustále zdokonaľujeme a prispôsobujeme meniacim sa potrebám. Máme radosť z toho, že ich užívatelia nepoužívajú len preto, lebo ich už majú a už do nich investovali peniaze ale preto, lebo ich používať chcú. Naše programy fungujú presne tak ako fungovať majú a robia to dobre. Vznikli pri vzájomnej interakcii so zákazníkom a presne týmto spôsobom aj ďalej rastú a vyvíjajú sa.

Aj Vy môžete mať softvér, ktorý vám bude prinášať výhody. Stačí ak si ho necháte vytvoriť nami a tým nám spôsobíte ďalšiu radosť, ktorú nám táto práca prináša.
Môžete si vybrať softvér aj z našej predpripravenej stálej ponuky.