Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.
Realizujeme správu počítačovej siete.

 Správa počítačovej siete

Aby ste mohli využívať plný výkon počítačov vo Vašej firme a naplno užívať výhody vášho IT vybavenia, na to všetko je potrebné mať funkčnú, bezpečnú a rýchlu počítačovú sieť napojenú aj na internet. Vtedy môžu zamestnanci tlačiť na tlačiarňach, skenovať dokumenty či bezpečne komunikovať so svetom bez technických výpadkov.

Ponúkame Vám svoje služby

v oblasti správy počítačových sietí. Zabezpečujeme správu serverov v operačných systémoch Windows. V tejto oblasti Vám môžeme poskytnúť svoje bohaté skúsenosti a širokú škálu služieb. Ak vlastníte počítačovú sieť tak ste sa určite stretli s tým, že počítačovú sieť treba udržiavať a hlavne prispôsobovať meniacim sa nárokom. Je to čosi ako živý organizmus o ktorý sa treba starať.

Nainštalovať novú tlačiareň

, doinštalovať nový program, pripojiť do siete ďalší počítač pre nového pracovníka atď...
Nie každý tieto situácie zvláda, respektíve spotrebuje na to neúmerne veľa času, ktorý by mohol efektívnejšie a často aj ekonomickejšie využiť vo svojej hlavnej profesii. Ponúkame Vám možnosť zbaviť sa podobných starostí. Stačí ak správu Vašej počítačovej siete zveríte nám. Netreba zabúdať ani na finančnú výhodnosť externej správy počítačovej siete.

Zameriavame sa nielen na veľké spoločnosti ale aj na menšie spoločnosti, ktoré pre svoju činnosť používajú počítačovú sieť, ale je pre nich nevýhodné (alebo si nemôžu dovoliť) zamestnávať odborníkov na plný pracovný pomer, ktorí by zabezpečovali mimo bežnej prevádzky aj ďalšie špecializované činnosti. Tieto občasné činnosti si takmer vždy vyžadujú rozsiahle znalosti a praktické skúsenosti z IT oblasti. My ponúkame svoje služby práve v týchto situáciách.

Postaráme sa v rámci zmluvy o počítačové zostavy a zabezpečíme ich bezproblémový chod. Zabezpečíme Vaše počítače proti vírusom, nainštalujeme a zoptimalizujeme operačný systém, pripojíme do siete, nastavíme emaily, užívateľské kontá a pridelíme užívateľské práva. Užívateľom vždy radi pomôžeme a poradíme, aby vedeli naplno využívať svoju výpočtovú techniku. Môžete využiť aj ponuku našich programov, napríklad obľúbený program Kniha jázd Speedy.