Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.
Vytvoríme pre vás www stránky. 

Tvorba www stránok

Ponúkame Vám komplexné riešenia Vašej prezentácie na Internete. Vytvoríme Vám www stránku podľa Vašich požiadaviek. Môžete si dodat vlastný text a obrázky, alebo to môžete nechať na nás. Keďže na  www stránke je dôležitá jej aktuálnosť, kedykoľvek Vám ju môžeme "občerstviť".

Ak neviete čo s takto vytvorenou stránkou ďalej, nechajte to na nás. Umiestnime ju na Váš predplatený  www priestor.

Čo získate vytvorením web stránky ?


Vytvorením web stránky získa firma/osoba možnosť osloviť klientov cez najprogresívnejšie sa rozvíjajúce masovokomunikačné médium, kvalitnou web stránkou získa firma/osoba prestíž, dobré meno, ďalších klientov, čo povedie k zvýšeniu zisku Vašej firmy/osoby. Veď nebyť internetu, nečítali by ste ani tieto riadky !

Cena


Suma za vytvorenie www stránky sa pohybuje od 33 EUR vyššie. Záleží na počte stránok, počte obrázkov, nároku na grafické prevedenie a časovú náročnosť tvorby. Po vzájomnej dohode je možné určiť aj inú cenu za vytvorenie www stránky.


Seo optimalizácia

Sme profesionáli v oblasti on-page optimalizácie webových stránok. Na trhu SEO sme od roku 2002. Pracujeme pre vás v najvyššej kvalite podľa medzinárodných štandardov tvorby webov. Zabezpečíme „SEO čistotu“ vašich stránok čo bude mať pozitívny dopad na vyhľadávateľnosť vašich stránok napr. Google vyhľadávačom. Budete sa umiestňovať na poprednejších miestach vo vyhľadávaní než tomu bolo doteraz na tie kľúčové slová, ktoré sú pre vás podstatné. Samozrejmosťou našej SEO optimalizácie je aj úprava a správne nastavenie htaccess súboru a rôzne použité SEO techniky, ktoré rozhodne zvýšia prestíž webu a jeho následnej návštevnosti.

Pri stanovení ceny za SEO optimalizáciu rozlišujeme web podľa veľkosti. Orientačné ceny:
  • Malý web:      160 EUR
  • Stredný web: 350 EUR
  • Veľký web:     800 EUR