Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.
SK ►
CZ
Vytvoríme pre vás www stránky.  

Tvorba www stránok

Ponúkame Vám komplexné riešenia Vašej prezentácie na Internete. Vytvoríme Vám www stránku podľa Vašich požiadaviek. Môžete si dodať vlastný text a obrázky, alebo to môžete nechať na nás. Keďže na  www stránke je dôležitá jej aktuálnosť, kedykoľvek Vám ju môžeme "občerstviť".

Ak neviete čo s takto vytvorenou stránkou ďalej, nechajte to na nás. Umiestnime ju na Váš predplatený  www priestor.

Čo získate vytvorením web stránky


Vytvorením web stránky získa firma/osoba možnosť osloviť klientov cez najprogresívnejšie sa rozvíjajúce masovokomunikačné médium, kvalitnou web stránkou získa firma/osoba prestíž, dobré meno, ďalších klientov, čo povedie k zvýšeniu zisku Vašej firmy/osoby. Veď nebyť internetu, nečítali by ste ani tieto riadky !

Cena


Suma za vytvorenie www stránky sa pohybuje od 33 € vyššie. Záleží na počte stránok, počte obrázkov, nároku na grafické prevedenie a časovú náročnosť tvorby. Po vzájomnej dohode je možné určiť aj inú cenu za vytvorenie www stránky.


Seo optimalizácia

Sme profesionáli v oblasti on-page optimalizácie webových stránok. Na trhu SEO sme od roku 2002. Pracujeme pre vás v najvyššej kvalite podľa medzinárodných štandardov tvorby webov. Zabezpečíme „SEO čistotu“ vašich stránok čo bude mať pozitívny dopad na vyhľadávateľnosť vašich stránok napr. Google vyhľadávačom. Budete sa umiestňovať na poprednejších miestach vo vyhľadávaní než tomu bolo doteraz na tie kľúčové slová, ktoré sú pre vás podstatné. Samozrejmosťou našej SEO optimalizácie je aj úprava a správne nastavenie htaccess súboru a rôzne použité SEO techniky, ktoré rozhodne zvýšia prestíž webu a jeho následnej návštevnosti.

Skontrolujeme a navrhneme úpravu technických SEO pravidiel ako sú titulok stránky, nadpis na stránke, odchádzajúce odkazy, interné prelinkovanie vášho webu, kľúčové slová v doméne a v konkrétnej URL adrese. Preveríme popis a kľúčové slová v meta prvkoch, parametre obrázkov alt a title a v neposlednom rade existenciu a správne napísanie súboru sitemap.xml.

Pozornosť venujeme taktiež netechnickým SEO pravidlám ako sú spätné odkazy, textový obsah stránky a zameriavame sa aj na long tail (kľúčové frázy). Toto sú však len základné SEO pravidlá ktoré musí váš web spĺňať. Keď vaše SEO zveríte do našich rúk nastavíme aj iné dôležité atribúty ktoré z konkurenčných dôvodov na tomto mieste presne nepopisujeme.
Je však potrebné počítať s tým, že zmenené SEO nastavenie sa na vašej stránke prejaví až po istom čase. Zvyčajne to trvá 2 až 3 mesiace kým začnete reálne vidieť prínos typu vyšších pozícií vo vyhľadávačoch a zvýšenej organickej návštevnosti vášho webu.

Pri stanovení ceny za SEO optimalizáciu rozlišujeme web podľa veľkosti. Orientačné ceny:
  • Malý web:       160 €
  • Stredný web:  350 €
  • Veľký web:      800 €