Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.
Zoznam iných služieb.  

Rôzne iné služby

Vytvoríme knihu jázd za Vás

Tvorba knihy jázd nepatrí medzi obľúbené činnosti. Ak máte málo času, potrebujete knihu jázd a zároveň chcete mať istotu pri daňovej kontrole, vytvoríme za Vás Knihu jázd a to aj spätne až od roku 1993 na základe údajov, ktoré nám poskytnete. Neuspokojte sa s tým aby ste si z daňového základu odpočítavali iba 80% nákladov za prevádzku vozidla. Vypracovaním knihy jázd si môžete uplatniť výdavky vo výške 100%. Potrebujete aj (alebo iba) cestovné príkazy a vyúčtovania cestovných nákladov ? Zaradíme ku dodaným výsledkom aj tento typ dokumentov.

Stačí ak nám poskytnete údaje

 z technického preukazu vozidla (typ auta, EČV/Špz, spotreba na 100 km, druh paliva), bločky PHL, najčastejšie jazdené trasy (alebo zoznam vašich obchodných partnerov ku ktorým sa majú vytvoriť jazdy), mená vodičov a obdobie za ktoré chcete vytvoriť knihu jázd plus prípadné obdobie v ktorom sa jazdy naopak nemajú vytvárať (napr. dovolenka atď...), vytvoríme pre vás knihu jázd (poprípade cestovné príkazy) a dodáme vám príslušné tlačové výstupy. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Cena vytvorenia knihy jázd za jeden rok (nie sme platcami DPH):
Súkromné vozidlo: 90 EUR
Firemné vozidlo: 110 EUR

Cena vytvorenia knihy jázd za jeden mesiac (ak ide o obdobie menšie ako 1 rok):
Súkromné vozidlo: 9 EUR
Firemné vozidlo: 11 EUR
Prípadne si môžete zakúpiť

 náš špecializovaný program a knihu jázd (plus ďalšie funkcionality) si potom môžete vytvárať aj sami vždy keď ju budete potrebovať. Ak máte zamestnancov, program umožňuje vypočítať nadpriemerné výdaje spotreby paliva, čo mnohokrát znamená, že pracovník získava PHL na úkor zamestnávateľa.Školenie programov


Ku všetkým našim programom

ponúkame doplnkové školenie ich obsluhy a podrobné oboznámenie sa s ich funkcionalitou. Aj keď sa naše programy vyznačujú intuitívnou inštaláciou a následným jednoduchým používaním, ktoré zvládne aj menej zdatný užívateľ, existuje aj možnosť individuálneho doplnkového školenia. Po absolvovaní školenia budete mať istotu, že poznáte všetky funkcionality daného programu, budete im rozumieť a budete ich vedieť efektívne používať.

Pre poskytnutie maximálneho komfortu

, individuálneho prístupu a efektivity zapamätania informácií sa školenie uskutočňuje v priestoroch zákazníka. Nikam nemusíte cestovať, my prídeme ku vám.
Školenie je možné poskytnúť aj online formou videokonferencie. Online školenie prebieha rovnako ako pri štandardnom osobnom školení, len s tým rozdielom, že školiteľ nie je priamo u Vás v miestnosti.

Cena doplnkového školenia je 38 Eur za každú začatú školiacu hodinu. Vo väčšine prípadov školenie netrvá dlhšie ako 2 hodiny. Dĺžka školenia sa odvíja aj od počtu školiacich a od množstva doplňujúcich otázok atď... Do ceny školenia za započítava aj poplatok za dopravu ku zákazníkovi podľa počtu prejdených kilometrov tzv. kilometrovné. Počíta sa vzdialenosť ku zákazníkovi plus návratová cesta. Za 1 km za pripočítava cena 0,30 Eur. V prípade školenia v online režime sa kilometrovné nezapočítava.

Príklad vypočítania ceny za školenie: Školenie trvá 1 hodinu a 50 minút a vzdialenosť od nás ku vám je 65 km. Išlo o začatie 2 školiacich hodín a celková vzdialenosť (tam a nazad) je 130 km.
Cena školenia: (2 x 38) + (130 x 0,30) = 115 Eur
Inštalácia intranetovej počítačovej siete

V dnešnom svete už nestačí mať jeden počítač na spracovávanie údajov vo Vašej firme. Treba ich mať viac. Ale to ešte nie je všetko. Nestačí mať iba viac počítačov. Do popredia už dávno vystúpila nutnosť mať tieto počítače navzájom prepojené v počítačovej sieti aby ste tým pádom mohli v oveľa väčšej miere využívať dary výpočtovej techniky. Ponúkame Vám možnosť vybudovania Vašej intranetovej počítačovej sieti. Zabezpečíme všetko od kabeláže cez sieťové karty do počítačov až po kompletnú inštaláciu Vašej siete.

Nainštalovaním počítačovej siete naša spolupráca ešte zďaleka nemusí byť ukončená, pretože Vám ponúkame spravovanie Vašej počítačovej siete a predaj softvéru pre Vašu firmu (napr. Office).