Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.

Zoznam iných služieb.

Iné služby

Vytvoríme knihu jázd za Vás

Ak máte málo času, potrebujete knihu jázd a zároveň chcete mať istou pri daňovej kontrole, vytvoríme za Vás Knihu jázd už od roku 1993 na základe údajov, ktoré nám poskytnete. Neuspokojte sa s tým aby ste si z daňového základu odpočítavali iba 80% nákladov za prevádzku vozidla. Vypracovaním knihy jázd si môžete uplatniť výdavky vo výške 100%.
Ak nám poskytnete údaje z technického preukazu vozidla (typ auta, EČV, spotreba na 100 km, druh paliva), bločky PHM, najčastejšie jazdené trasy (alebo zoznam vašich obchodných partnerov ku ktorým sa majú vytvoriť jazdy), meno vodičov a obdobie za ktoré chcete vytvoriť knihu jázd plus prípadné obdobie v ktorom sa jazdy naopak nemajú vytvárať (napr. dovolenka atď...), vytvoríme pre vás knihu jázd a dodáme vám príslušné tlačové výstupy. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Cena vytvorenia knihy jázd za jeden rok:
Súkromné vozidlo: 90 EUR bez dph (s DPH 108 EUR)
Firemné vozidlo: 110 EUR bez dph (s DPH 132 EUR)

Cena vytvorenia Knihy jázd za jeden mesiac (ak ide o obdobie menšie ako 1 rok):
Súkromné vozidlo: 9 EUR bez dph (s DPH 10,80 EUR)
Firemné vozidlo: 11 EUR bez dph (s DPH 13,2 EUR)

Prípadne si môžete zakúpiť náš špecializovaný program a knihu jázd (plus ďalšie funkcionality) si potom môžete vytvárať aj sami vždy keď ju budete potrebovať. Ak máte zamestnancov program umožňuje vypočítať nadpriemerné výdaje spotreby paliva, čo mnohokrát znamená, že pracovník získava PHM na úkor zamestnávatela.Inštalácia intranetovej počítačovej siete

V dnešnom svete už nestačí mať jeden počítač na spracovávanie údajov vo Vašej firme. Treba ich mať viac. Ale to ešte nie je všetko. Nestačí mať iba viac počítačov. Do popredia už dávno vystúpila nutnosť mať tieto počítače navzájom prepojené v počítačovej sieti aby ste tým pádom mohli v oveľa väčšej miere využívať dary výpočtovej techniky. Ponúkame Vám možnosť vybudovania Vašej intranetovej počítačovej sieti. Zabezpečíme všetko od kabeláže cez sieťové karty do počítačov až po kompletnú inštaláciu Vašej siete.
Nainštalovaním počítačovej siete naša spolupráca ešte zďaleka nemusí byť ukončená, pretože Vám ponúkame spravovanie Vašej počítačovej siete a predaj softvéru pre Vašu firmu (napr. Office).

Email: Kamar(zavinac)kamar.sk.
Kamar(zavinac)kamar.sk.
Copyright © 2000 - 2020 Kamar software | Privacy Policy | Go to top site