Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.
SK ►
CZ
Používanie v systéme Windows.  

Používanie v systéme Windows

Všetky naše aplikácie

je možné prevádzkovať pod operačným systémom Windows. Nezabúdame však aj na priaznivcov Linux-u a niektoré naše aplikácie, napríklad:

je možné prevádzkovať aj pod operačným systémom Linux.

Zoznam podporovaných verzií

operačného systému Windows (32-bit aj 64-bit):

Šípka.Windows 11
Šípka.Windows 10
Šípka.Windows 8
Šípka.Windows 7
Šípka.Windows Vista
Šípka.Windows XP
Šípka.Windows Server 2019
Šípka.Windows Server 2016
Šípka.Windows Server 2012
Šípka.Windows Server 2008
Šípka.Windows Server 2003
Šípka.Windows 2000 server
Šípka.Windows 2000
Šípka.Windows NT Server 4.0
Šípka.Windows NT 4.0
Šípka.Windows Me
Šípka.Windows 98


Hardvérové požiadavky

: PC minimálne s procesorom triedy Pentium a pamäť minimálne 128 MB (odporúčame však aspoň 1 GB). Monitor s rozlíšením minimálne 800x600. Čo znamená, že naše programy sú použiteľné na akomkoľvek súčasnom počítači.

Pri používaní pod operačným systémom Windows

nezáleží na nastavenom jazykovom prostredí (je jedno či máte vo Windows predvolenú angličtinu, slovenčinu, češtinu alebo iný jazyk). Pri používaní našich programov nie je potrebné on line pripojenie. Programy je možné prevádzkovať aj na počítači úplne odpojenom z internetu alebo z počítačovej siete.

V programe na počítači, ktorý nie je aktuálne pripojený na internet nie je umožnená automatická aktualizácia sadzieb. Napríklad ceny PHL a sadzby stravného v programe Kniha jázd - Speedy. Existuje však aj možnosť manuálneho zadania aktuálneho údaju. V momente opätovného pripojenia na internet bude funkčná aj automatická aktualizácia.