Nezabúdame ani na priaznivcov Linuxu. Vyberte si z našich programov určených aj pre Linux. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.
Operačný systém Linux.

Používanie v systéme Linux

Aplikácie

od Kamar software:

je možné prevádzkovať

nielen pod operačným systémom Windows ale aj pod operačným systémom Linux. Na prevádzkovanie pod operačným systémom Linux je nutné splniť nasledujúce podmienky:
Šípka.32 alebo 64 bitová verzia Linuxu
Šípka.Linux s pracovným prostredím GNOME
Šípka.program inštalovať a spúšťať cez rozhranie WINE (verzia WINE rozhrania musí zodpovedať príslušnej distribúcii Linuxu)

Pre spustenie aplikácí Kamar software

pod Linuxom sa používa rozhranie WINE. WINE (čo je rekurzívny akronym pre WINE Is Not an Emulator) je open source projekt, ktorý umožňuje spustenie počítačových programov vyvinutých pre Microsoft Windows na Unix-like operačných systémoch bežiacich na platforme x86 a x64 (napr. Linux, FreeBSD, Solaris). Je to docielené vrstvou kompatibility, ktorá prekladá volania z Win32 API na Unixové ekvivalenty a implementuje alternatívny kód.

Hardvérové požiadavky pre programy Kamar software

: procesor minimálne triedy Pentium a operačná pamäť minimálne 128 MB (doporučujeme však aspoň 1 GB). Monitor s rozlišením minimálne 800x600. To znamená, že naše programy sú použiteľné prakticky na akomkoľvek súčastnom počítači.