Vyberte si z ponuky našich programov, alebo si dajte "ušiť" softvér na mieru. Využite možnosť stiahnutia a vyskúšania programov.
Spoločnosť Kamar software.
Download. Download starších verzií
Výsledkom sťahovania

je komprimovaný

súbor "názov súboru.rar". Rozbalením komprimovaného súboru sa vytvorí súbor setup.exe. Spustením súboru setup.exe prebehne inštalácia

stiahnutého produktu

na Váš počítač.


Staršie verzie programu

Kniha jázd - Speedy

Zoznam zmien medzi jednotlivými verziami Sťahovanie verzie 6.70. 

 (súbor verzia-6.70.rar) 


 Sťahovanie verzie 5.70. 

 (súbor verzia-5.70.rar) 


 Sťahovanie verzie 4.65. 

 (súbor verzia-4.65.rar) 


Staršie verzie programu Ekonomický systém Kamar
Zoznam zmien medzi

jednotlivými verziami Stiahnutie Verzie 3.40. 

 (súbor ju-3.40.rar) 


 Stiahnutie Verzie 2.00. 

 (súbor ju-2.00.rar) 


Staršie verzie programu Evidencia vykonanej práce
Zoznam zmien

medzi jednotlivými

verziami


 Sťahovanie verzie 2.00. 

 (súbor ev-2.00.rar) 


Odporúčame stiahnuť a inštalovať aktuálnu verziu programu. Staršie verzie sú určené iba pre špeciálne prípady ak užívateľ nemá právo na používanie vyššej verzie. Táto situácia môže nastať ak má užívateľ veľmi starú verziu a nemá záujem vykonať platený upgrade na aktuálnu alebo vyššiu verziu. Aj v takomto prípade však odporúčame vykonanie upgradu na aktuálnu verziu. Ak je 'skok' medzi jednotlivými verziami natoľko výrazný, že sa vyžaduje platený upgrade tak cena upgradu je minimálna.

Staršie verzie dostupné ku stiahnutiu na tejto stránke nemusia stabilne a spoľahlivo fungovať na najnovších verziách Windows. Môžu počas svojho chodu neočakávane 'padnúť'. Prípadne niektorá funkcionalita sa nebude môcť dať spustiť, pretože v danej nižšej verzii nebola prispôsobená chodu pod novšou verziou Windows. Zároveň používaním staršej verzie prichádzate o nové prípadne vylepšené funkcionality, ktoré sú zapracované v aktuálnej najnovšej verzii.

Používaním staršej verzie nemáte istotu či vyhovuje aktuálne platnej legislatíve, čo je nepr. v prípade účtovníctva zvlášť riskantné.

Ak ste sa aj tak rozhodli pre staršiu verziu programu a ešte nemáte nainštalovaný softvér na rozbalenie skomprimovaného rar súboru, môžete použiť kompresný program WinRAR.